Ai cautat locuri de munca: categoria Constructii / Arhitectura / Design

Criteriul tau de cautare nu a dat niciun rezultat.
V-am pregatit o lista cu locuri de munca alternative/asemanatoare care v-ar putea interesa

Pe aceasta pagina veti gasi locuri de munca din categoria Constructii / Arhitectura / Design.

Aboneaza-te la notificarile de joburi Inscrie-te la noi rezultate

Postat pe 26.08.2014
Exista 1 candidat
rugnis group

Coordoneaza activitatea flotei; Tine legatura cu clientii actuali si contacteaza noi clienti; Vinde servicii de transport in regim exclusiv sau grupaj; Descopera si Propune solutiile optime pentru efectuarea transportului; Tine legatura cu clientii pe parcursul efectuarii cursei; Tine l...

Niciun candidat
Numele companiei este ascuns

Recrutam pentru Slovacia femei si cupluri in fabrica de televizoare Samsung, pentru asamblare componente electronice. Cerinte: Limba maghiara sau slovaca Varsta maxima 40 aniDisciplinat Beneficii: Plecari imediateTransport GRATUIT din OradeaCazare asigurata pe durata contractului Avans ...

Postat pe 18.09.2014
Sunt 7 candidati
SK EXPRES SRL

Responsabilitati:- asamblare componente auto, PC si servere industriale;- respectarea programului de lucru si a pauzelor;- respectarea regulamentului intern;- urmarea instructiunilor de lucru intocmai;- raportarea imediata a oricarei probleme aparute, superiorului direct.

Postat pe 17.09.2014
Human Service Agency

Responsibilities: developing software in a cross-functional team taking part in meetings with the developers, with other teams of the company perform or direct the revision, repair or expanision of existing programs to increase operating efficiency or adapt to new requirements write  an...

Sunt 2 candidati

Responsabilitati: - asamblare componente auto, PC si servere industriale; - respectarea programului de lucru si a pauzelor; - respectarea regulamentului intern; - urmarea instructiunilor de lucru intocmai; - raportarea imediata a oricarei probleme aparute, superiorului direct.