Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Locuri de munca

Categorii

Judete

  • Anunturi promovate (Vizualizare toate)

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Potrivit pentru oricine doreste un venit suplimentar! Job-ul presupune completarea de chestionare in format online. Ai nevoie doar de internet si de cateva minute pentru a completa un chestionar ! Lucreaza de acasa, din parc sau chiar de la serviciu! Completează formularul și începe cu chestionarele de la TYPIFICATION pentru a face primi banii. http://bit.ly/38FYdIU

  • Avem mai multe posturi de asistenti medical in azile de batrani si spitale din Germania Cerinte: Diploma de absolvire scoala sanitara postliceala Certificat de conformitate DC/2005 pentru cei inainte de 2007 Recunoasterea diplomei in Germania Servicii: Nu se percep comisioane Asistentii medicali care nu au recunoasterea diplomei vor fi incadrati ca ajutor de asistent pana cand se obtine recunoasterea diplomei. salarul este de 10,50 euro/ora brut. Daca sunteti interesat/a asteptam documnetele si cv-ul pe email

  • Ofer servicii de contabilitate in Judetul Giurgiu - contabilitate primara - contabilitate de gestiune - contabilitate financiara - raportari financiar-contabile

  • Potrivit pentru oricine doreste un venit suplimentar! Job-ul presupune completarea de chestionare in format online. Ai nevoie doar de internet si de cateva minute pentru a completa un chestionar ! Lucreaza de acasa, din parc sau chiar de la serviciu! Completează formularul și începe cu chestionarele de la TYPIFICATION pentru a face primi banii. bit.ly/2PKK18P

  • Grupul de societati Struct Quality, doreste sa mareasca colectivul prin angajarea de noi colegi in domeniile ARHITECTURA si INGINERIE (inginer drum / structurist civile) - societatea desfasoara activitati de proiectare, asistenta tehnica in domeniul constructiilor Abilitati: - buna cunoastere a programelor AutoCAD si/sau CivilCAD si/sau ARHICAD - intocmirea de parti scrise, parti desenate, cantitati, devize - lucrul in echipa, comunicarea si respectarea termenelor Se ofera salariu atractiv, decontarea transportului , bonusuri in functie de performanta, bonuri de masa, etc Pentru depuneri de CV uri va rugam folositi adresa de email : officeatsqb.ro

  • SC angajeaza persoana pentru facturare. Rel. tel. 0722257061, 0740020060.

  • Scoala de formare profesionala <a href="https://academy.alinamilin.ro/contact/" target="blank">ALINA MILIN BEAUTY ACADEMY</a> organizeaza cursuri de <a href="https://academy.alinamilin.ro/contact/" target="blank">FRIZER</a> in Timisoara. Durata cursului este de 6 saptamani. Plata se poate face in doua transe , iar la finalul cursului veti primi o diploma de specializare emisa de Ministerul Muncii si Ministerul Educatiei recunoscuta in ROMANIA si UNIUNEA EUROPEANA! Pentru alte informatii si pentru a vedea cursurile de COAFURA , MAKE UP ARTIST , COSMETICIAN , STILIST PROTEZIST DE UNGHII , MANICHIURA SI PEDICHIURA , etc, ne gasiti pe pagina noastra de facebook <a href="https://www.facebook.com/AlinaMilinAcademy/" target="blank">ALINA MILIN BEAUTY ACADEMY</a>, la numerele de telefon 0770602329 ; 0742112130 sau pe <a href="https://academy.alinamilin.ro/contact/" target="blank">site-ul firmei</a>. Pret 1550 Ron.

  • Vino urgent în marea echipă Avon și vei avea doar de câștigat. Apelează 0765 008 365 Maria.

  • Scoala de formare profesionala <a href="https://academy.alinamilin.ro/contact/" target="blank">ALINA MILIN BEAUTY ACADEMY</a> organizeaza cursuri de <a href="https://academy.alinamilin.ro/contact/" target="blank">MAKE UP ARTIST</a> in Timisoara. Durata cursului este de 6 saptamani . Plata se poate face in rate , iar la finalul cursului veti primi o diploma de calificare emisa de Ministerul Muncii si Ministerul Educatiei recunoscuta in ROMANIA si UNIUNEA EUROPEANA! In pretul cursului intra si un KIT in valoare de 800 lei (kitul cuprinde produse de machiaj profesional) ce il vor primi GRATUIT toti inscrisii . Pentru alte informatii si pentru a vedea cursurile de COAFURA , FRIZERIE , COSMETICIAN , STILIST PROTEZIST DE UNGHII , MANICHIURA SI PEDICHIURA , etc, ne gasiti pe pagina noastra de facebook <a href="https://www.facebook.com/AlinaMilinAcademy/" target="blank">ALINA MILIN BEAUTY ACADEMY</a>, la numerele de telefon 0770602329 ; 0742112130 sau pe <a href="https://academy.alinamilin.ro/contact/" target="blank">site-ul firmei</a>. Pret curs MAKE UP ARTIST - 2950 LEI.

  • Scoala de formare profesionala <a href="https://academy.alinamilin.ro/contact/" target="blank">ALINA MILIN BEAUTY ACADEMY</a> organizeaza cursuri de <a href="https://academy.alinamilin.ro/contact/" target="blank">COAFOR</a> in Timisoara. Durata cursului este de 3 LUNI . Plata se poate face inrate , iar la finalul cursului veti primi o diploma de calificare emisa de Ministerul Muncii si Ministerul Educatiei recunoscuta in ROMANIA si UNIUNEA EUROPEANA! In pretul cursului intra si un KIT in valoare de 1600 lei (kitul cuprinde aparatura si ustensile) ce il vor primi GRATUIT toti inscrisii . Pentru alte informatii si pentru a vedea cursurile de FRIZERIE , MAKE UP ARTIST , COSMETICIAN , STILIST PROTEZIST DE UNGHII , MANICHIURA SI PEDICHIURA , etc, ne gasiti pe pagina noastra de facebook <a href="https://www.facebook.com/AlinaMilinAcademy/" target="blank">ALINA MILIN BEAUTY ACADEMY</a>, la numerele de telefon 0770602329 ; 0742112130 sau pe <a href="https://academy.alinamilin.ro/contact/" target="blank">site-ul firmei</a>. Pret curs COAFOR 3 LUNI - 4250 LEI.

  • Scoala de formare profesionala <a href="https://academy.alinamilin.ro/contact/" target="blank">ALINA MILIN BEAUTY ACADEMY</a> organizeaza cursuri de <a href="https://academy.alinamilin.ro/contact/" target="blank">COSMETICIAN</a> in Timisoara. Durata cursului este de 12 saptamani. Plata se poate face in rate , iar la finalul cursului veti primi o diploma de specializare emisa de Ministerul Muncii si Ministerul Educatiei recunoscuta in ROMANIA si UNIUNEA EUROPEANA! Pentru alte informatii si pentru a vedea cursurile de COAFURA , MAKE UP ARTIST , FRIZER , STILIST PROTEZIST DE UNGHII , MANICHIURA SI PEDICHIURA , etc, ne gasiti pe pagina noastra de facebook <a href="https://www.facebook.com/AlinaMilinAcademy/" target="blank">ALINA MILIN BEAUTY ACADEMY</a>, la numerele de telefon 0770602329 ; 0742112130 sau pe <a href="https://academy.alinamilin.ro/contact/" target="blank">site-ul firmei</a>. Pret 3200 Ron.

  • Scoala de formare profesionala <a href="https://academy.alinamilin.ro/contact/" target="blank">ALINA MILIN BEAUTY ACADEMY</a> organizeaza cursuri de <a href="https://academy.alinamilin.ro/contact/" target="blank">STILIST PTOTEZIST DE UNGHII</a> in Timisoara. Durata cursului este de 3 saptamani. Plata se poate face in rate , iar la finalul cursului veti primi o diploma de specializare emisa de Ministerul Muncii si Ministerul Educatiei recunoscuta in ROMANIA si UNIUNEA EUROPEANA! Pentru alte informatii si pentru a vedea cursurile de COAFURA , MAKE UP ARTIST , COSMETICIAN , FRIZERIE , MANICHIURA SI PEDICHIURA , etc, ne gasiti pe pagina noastra de facebook <a href="https://www.facebook.com/AlinaMilinAcademy/" target="blank">ALINA MILIN BEAUTY ACADEMY</a>, la numerele de telefon 0770602329 ; 0742112130 sau pe <a href="https://academy.alinamilin.ro/contact/" target="blank">site-ul firmei</a>. Pret 1500 Ron.

  • Salon aflat pe str. Octavian Goga inchiriaza post manichiura. 150€ tura 1/1 zi 200€ full time. Ai o baza de clienti si vrei sa fii propria sefa? Te invitam sa faci parte din echipa noastra.

  • Domn serios, din Ploiesti, doresc sa ingrijesc domn in varsta sau familie in varsta, fac mâncare,menaj usor, aprovizionare. Mircea, tel. 0720610307.

  • Doresc o bona cumsecade, pt un băiete de aproape 8 ani.

  • Societate distributie produse panificatie, angajeaza sofer categoria B cu experienta in domeniul panificatiei

  • Societate in parteneriat Mega Image,angajeaza lucratori comerciali,manipulanti marfuri pentru deservire magazin alimentar.Detalii la telefon 0723 544 466.

  • Angajez macelar carmangerie, full time, salariu 3500 lei plus pachet la sfarsit de saptamana. program lucru de lunea pana sambata, de la orele 6,00 la orele 16,00.

  • Incarcator-descrcator. manipulare marfa, program de lucru, de lunea pana sambata, de la orele 6,00 pana la orele 16, salariul 2200 lei

  • Responsabilitati: 1.Raspunde de realizarea planului zilnic de productie stabilit; 2.Raspunde de implementarea programului de vopsire intocmit de seful de echipa; 3. Raspunde de calitatea vopsirii si implicit pentru grosimea stratului de vopsea depus; in cazul in care apar probleme anunta imediat seful de echipa si controlorul de calitate; 4. Este responsabil de utilizarea si verificarea corecta a instalatiilor de vopsire si a utilajelor adiacente aflate in procesul de productie; 5.Contribuie la indeplinirea indicatorilor de productie (productivitate,calitate si deseu) pentru sectorul specificat; 6.Raspunde de respectarea indicatorilor tehnici pentru masinile sau sculele pe care le foloseste iar in cazul in care apar probleme anunta imediat seful de echipa si tehnicianul de la intretinere; 7.Cunoaste toate reperele produse in departamentul specificat si locul unde se folosesc; Cerinte: 1. Studii medii finalizate; 2. Diploma de calificare:vopsitor industrial, vopsitor sau zugrav-vopsitor; 3. Minimun 3 ani experienta ca vopsitor intr-o companie de productie.

  • Salveaza cautarea