Vei fi notificat de câte ori:
Sortează
Sortează
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri

Locuri de munca doar cu poze Tip job: Sezonier

  • Anunțuri promovate (Vizualizare toate)

  • Anunțuri

    Anunțuri pe pagină: 20 / 50

  • Ursitoare- evenimente speciale!

    URSITOARE Caut fată dornică să intre intr-o echipa solidă plină de armonie, veselie și drag de munca in domeniul evenimentelor. Dacă dorești să devii ursitoare și să te dedici evenimentelor scrie mi un mesaj. Condiții: Să fie disponibilă în weekend-uri: Să fie din București; Să fie dedicată pentru a învăța cat mai multe; Să fie sociabilă și ambițioasă; Să fie majoră sau în cazul în care este minoră să aibă peste <16 ani( cu acordul părinților); Doresc seriozitate și multă implicare! Pentru detalii sunați la nr. de telefon

  • 3

    Angajam Receptioner

    Cerințe: Studii medii sau superioare Limba engleză la nivel mediu-avansat Studii superioare, calificare profesionala si experienta anterioara reprezinta un avantaj; Capacitatea de a sustine o conversatie in limba engleza la nivel mediu; Bune cunostinte de operare a calculatorului; Atitudine pozitiva, prezenta si ținuta agreabila, spirit de echipa. Cunoasterea sistemului de operare hotelier Multisoft(Solon) reprezinta un avantaj.

  • 4

    Angajam Cameriste

    Hotel Del Mar din Venus angajeaza camerista hotel. Esti in cautarea unei oportunitati de cariera in industria ospitalitatii? Hotelul nostru de lux este in cautarea unui Camerist(a) talentat(a) si dedicat(a) pentru a se alatura echipei noastre. Responsabilitati: Curatarea si intretinerea zilnica a camerelor conform standardelor hotelului Schimbarea lenjeriei de pat si a prosoapelor Reumplerea produselor de igiena si a facilitatilor din camera Asigurarea unui mediu curat si placut pentru oaspeti Ce oferim: Oportunitatea de a lucra intr-un hotel de lux recunoscut pentru serviciile exceptionale Training si suport pentru a-ti dezvolta abilitatile in domeniu Mediu de lucru placut si echipa prietenoasa Oportunitati de avansare in cadrul hotelului Cerinte: Experienta anterioara in domeniul ospitalitatii reprezinta un avantaj Atentie la detalii si abilitati bune de organizareAbilitati de comunicare si relationare interpersonala Capacitatea de a lucra eficient atat individual, cat si in echipa Daca esti o persoana harnica, atenta la detalii si iti doresti sa faci parte dintr-o echipa de succes, te invitam sa aplici pentru postul de Camerist(a) la hotelul nostru. Asteptam cu interes sa te cunoastem si sa colaboram impreuna pentru a oferi oaspetilor nostri o experienta de neuitat!

  • 17

    Locuri de munca disponibile in Spania!

    Avem locuri disponibile in Spania, detalii: - Culegerea capsunilor din Ianuarie pana Iunie. - Programul de munca este de 7 ore pe zi. - Zona Almonte - El Rocio. - Cazare asigurata! Pentru mai multe detalii sunati la tlf: Email:

  • 1

    Bucatar sau bucatareasa pentru restaurant in Germania

    Caut o persoana cu experienta in gastronomie pentru un restaurant in zona turistica in Germania, pentru sezonul de vara. Nu este neaparat necesara cunoasterea limbi Germane. Cazarea este asigurata.

  • PLĂCI GARD

    Vand plăci pentru gard din beton armat

  • Firma Elvetiana Planova.ch

    Se caută urgent tamplar vorbitor de limba germană,pentru Elveția! Salariul este de 32 franci pe ora ! Referințe,

  • Firma Elvetiana Planova Winterthur

    Se caută urgent tamplar vorbitor de limba germană! Așteptăm Cv-urile dumneavoastră la adresa de e-mail,

  • 2

    Sere capsuni - Olanda (loc de munca sezonier)

    Salut, Căutăm DOAMNE serioase pentru loc de muncă la sere de căpșuni, în localitățile Maasbree și Uden, Olanda. IMPORTANT : să poată începe munca din 11. sau 25.03.2024. ATENTIE : se acceptă doar persoane cu experienta de muncă în sere de căpșuni (minim 3 luni)! Trebuie să vă asigurați transportul către în Olanda, compania nu asigura si nici nu organizeaza transportul. NU se percepe niciun comision.

  • 1

    executam lucrări!

    executam lucrări de construcții case la rosu fundati din beton garduri canalizări rigole podețe

  • 1

    Servire mese snackbar și dishwasher în Olanda

    Servire mese în snackbar și dishwasher. Sezonier aprilie - septembrie cu posibilitate prelungire. Limba engleza obligatorie. Șalariu net 1675 euro cu cazare și utilități incluse. Detalii la telefon sau mail

  • 4

    Livrator (Bringo) (Glovo)

    Bună ziua! Suntem în căutarea unor persoane dornice să se alăture echipei noastre în postul de șofer pentru cumpărături de la supermarket. Cerințe: permis de conducere valabil. Vă oferim un salariu lunar atractiv și o mașină pentru a vă desfășura activitatea. Dacă sunteți interesat, vă rugăm să ne contactați pentru mai multe detalii.

  • 3

    Munca in Cipru

    Se cauta bucatari si ajutori bucatari, ospatari, picoli etc pentru perioada sezonieră in CIPRU. Pentru mai multe detalii sunati la nr de telefon

  • 5

    Angajam bucatar și ajutor bucătar în vama veche

    Angajam bucătar și ajutor de bucătar în Vama veche începând cu 1 Mai- 1 Octombrie Restaurant vegetarian, meniu fresh, ușor, de vara, stil Brunch Salarii între 6000- 12000 lei luna Experienta obligatorie! Cazare si masa asigurata pe tot procesul contractului de muncă Nume locație: KALUDA BEACH VAMA VECHE

  • 1

    Ofer servicii de manichiura pedichiură

    Ofer servicii de manichiură cu gel și pedichiură Construcție cu gel Intreținere Gel aplicat pe unghia naturală Manichiură cu ojă semipermanentă Pedichiură cu oja semipermanentă Pedichiura clasică Salon ELYSA Zona- Strada Roșiorilor Nr. 212 (Piața Mare) Daca îți dorești o manichiură a doua va fi gratuită !!! Pentru mai multe informații vă aștept cu un mesaj in privat!

  • Vibropresa de fabricat pavaj prin metoda vibropresare

    Firma de construcții vinde utilaje producție pavaj.Linia este semiautomată și este compusa din malaxor strat uzură , malaxor strat grosier , sită vibrantă nisip , panouri lemn esență tare , vibropresa semiautomată pentru pavaj.Pret 18500 euro . Tel .zero , șapte , trei , șase, opt , șapte ,patru , unu , unu , doi.