Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Acest anunt nu mai este activ pe site!

Ajutor Mașinist

Compania fondată în anul 1994, cu domeniu de activitate tipografie, caută o persoană pentru postul de Ajutor Mașinist.

Cerințe:
- studii medii;
- atenție la detalii și îndemânare;
- aptitudini pentru munca în echipă;
- disponibilitatea de a munci în 2 schimburi: 06:00 – 14:00 și 14:00 – 22:00;
- experiența în domeniu nu este obligatorie, însă constituie un avantaj.

Responsabilități:
- alimentarea mașinilor cu hartie și cu cerneală;
- perforarea și introducerea plăcilor în mașini;
- potrivirea colilor, astfel încât să nu se intercaleze;
- alte activități specifice.

Beneficii:
- salariu atractiv;
- posibilități de promovare;
- mediu de lucru plăcut.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.