Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Acest anunt nu mai este activ pe site!

Ajutor Tipograf

Compania fondată în anul 1994, cu domeniu de activitate tipografie, caută o persoană pentru postul de Ajutor Tipograf.

Cerințe:

– studii medii;

– atenție la detalii;

– aptitudini pentru munca în echipă;

– disponibilitate de a munci în 2 schimburi: 06:00 – 14:00 și 14:00 – 22:00;

– experiența în domeniu nu este obligatorie, însă constituie un avantaj.

Responsabilități:

– pregătirea mașinii de tipar pentru tipărirea comenzilor;

– curățarea/spălarea plăcilor de tipar;

– executarea reglajelor necesare sub supravegherea și la solicitarea mașinistului.

Beneficii:

– salariu atractiv;

– contract de muncă pe perioadă nedeterminată;

– mediu de lucru plăcut.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.