Angajam Frezor, Srungar, Mecanic, Muncitori necalificati_un schimb

Clarismart Consulting angajeaza pentru companie din Timisoara personal pentru postul de Frezor, Srungar, Mecanic, Muncitori necalificati_un schimb

Cerinte (pentru frezor):
- studii tehnice
- experienta in prelucrarea metalului
- cunostinte de desen tehnic

Responsabilitati (pentru frezor)::
- prelucrarea pieselor din diverse tipuri de materiale la masina de frezat conform schitelor si desenelor
- se lucreaza un singur schimb de la 7-15.30

Oferta:
- salariu fix corelat cu experienta profesionala
- tichete de masa
- transport asigurat
- prime de sarbatori
- cazare pentru persoanele care nu sunt din Timisoara

Persoanele interesate pot trimite CV-ul la adresa de e-mail office@clarismart.ro sau pentru delalii pot apela nr de telefon 0730643789/ 0723186646.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.