Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Angajam Jonctor fibră optică / Tehnician telecomunicații

Descriere

Candidatul ideal:

Să execute lucrări de mentenanță, instalare, intervenții, remediere și joncționare cablu de fibra optică
Studii medii sau superioare cu profil tehnic;
Curs de specializare în joncționare fibre optice, constituie avantaj
Abilități de lucru la înălțime
Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului:

- lucrări de mentenanță, instalare, intervenții, remediere și joncționare cablu de fibra optică
- program de luni până vineri, 8 ore
- salar NET 2.362 RON/lună
- contract de muncă perioadă nedeterminată
- mașină de serviciu
- asigurare cursuri specifice activitatii: conducere preventiva, lucru la inaltime, prim ajutor, curs electric

Descrierea companiei:

Pro Conect este unul din cei mai importanti parteneri in instalatii de telecomunicatii din tara. Societatea deruleaza proiecte in instalari, constructii retele, mentenanta pentru Upc si Vodafone, in toata tara.

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.