Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Angajam Mecanic Auto

Descriere

Angajam mecanic auto (experienta de minim 1 an):
- capacitatea de integrare si cooperare in echipa , rezistenta la stress
- disponibiltatea la o perioada indelungata
- studii de specialitate sau calificari in domeniul auto
- persoana organizata
- mentalitate si atitudine pozitiva, inclinat spre lucru
- experienta relevanta in operatiuni de mecanica si/sau electrica si electronica auto pe mai multe marci de masini (mecanic auto)
- cunostinte tehnice de mecanica/electrica auto (mecanic auto)
- carnet de conducere cat. B-obligatoriu

Descrierea jobului:
- efectueaza interventii de mecanica si electrica auto pe diferite marci de automobile
- executa lucrarile in conformitate cu standardele de calitate utilizate
- executa interventiile pe masini cu respectarea termenelor de predare catre clienti.

Programul de lucru este de luni-vineri 9h cu ora pauza de masa.
Salariul consta in 20% comision din fiecare lucrare realizata, iar daca intr-o luna nu sunt prea multe lucrari (desi asta nu se intampla), salariul minim este asigurat.
Contract de munca pe perioada nedeterminata.
Colectiv simpatic si atmosfera placuta.
Sediul de lucru este in Mogosoaia, judet Ilfov, aproape de Centura Bucuresti.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.