Trimite

Angajam MECANIC HIDRAULICIAN UTILAJE_cu cazare

Clarismart Consulting cauta pentru companie din Timisoara, o persoana pentru postul de MECANIC HIDRAULICIAN UTILAJE.

Cerinte:
- Absolvent studii tehnice- superioare/ medii/ scoala profesionala;
- Cunostinte solide de mecanica hidraulica;
- Abilitati de interpretare scheme hidraulice, gasirea solutiilor ale anomaliilor din instalatiile respective;
- Cunostinte de reparatii ale pompelor hidraulice,distribuitoare, hidromotoare.

Responsabilitati:
- Verificare in functionare a temperaturilor, presiunilor, stadiul filtrelor, reglaj presiuni din supape;
- interpretare scheme hidraulice, gasirea solutiilor ale anomaliilor din instalatiile respective;
- Service/ reparatii pompe si instalatii hidraulice- mecanice;
- Participarea la toate stadiile de reparatii si punere in functiune ale instalatiilor hidraulice;
- Interventii in caz de avarie.

Beneficii:
- Salariu atractiv;
- Bonuri de masa;
- Cazare in Timisoara;
- Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa de profesionisti, tanara si dinamica.

Persoanele interesate sunt rugate sa transmita un CV- ul la adresa de e-mail sau sa apeleze nr. de telefon .

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.