Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Angajam mecanic reparatii utilaje / ajutor mecanic

Descriere

Descrierea postului:
• Execută lucrările de întreţinere a utilajelor grele – Vola, Excavator, Buldozer, Draglina, Camioane, etc;
• Execută lucrările necesare la reviziile tehnice programate;
• Participă la diagnosticarea defecţiunilor si realizeaza reparatiile necesare tuturor utilajelor;
• Intervine la nevoie cu masina de interventii pe santierele societatii;
• Completeaza zilnic foaia de lucru (devize reparatii) cu toate datele necesare si o preda sefului de atelier;
• Mentine starea tehnica buna a sculelor/aparatelor din dotare;
• Execută şi alte sarcini conform specificului locului de muncă solicitate de şeful direct sau de conducerea companiei;

Cerinte:
• Experienta obligatorie de minim 3 ani;
• Avantaj cunoștințe specifice: diagnoza, reparații electrice, mecanice, hidraulice, pneumatice;
• Carnet de conducere categoria B;

Oferim:
• Salariu motivant;
• Bonus de performanta în funcție de rezultatele angajatului si a firmei;
• Se asigura cazare, masina de serviciu , telefon si multe alte beneficii.

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.