Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Angajam Operator productie - Timisoara

Companie specializata in productia de jante pentru biciclete isi mareste echipa si cauta persoanal pentru a ocupa pozitia de Operator productie in cadrul fabricii din Timisoara.

Oferim:

- Salariu de la 2.900 la 3200 RON brut;
- Tichete de masă de 15 ron /zi lucrată;
- Program de lucru în 2 (două) schimburi.
- Transport asigurat in Timişoara/ in afara Timişoarei;
- Bonusuri lunare de performanţă;
- Prime de sarbatori;
- Contract pe perioadă nedeterminată ;
- Al 13-lea salariu;

Cerinţe:
- Experienta anterioara in productie/ fabrica reprezinta un avantaj.
- Atenţie la detalii;
- Seriozitate
- Disponibilitate pentru lucrul în două schimburi;

Responsabilităţi:
- Alimentarea liniei de productie
- Respectarea standardelor de calitate,a procedurilor şi instrucţiunilor de lucru.
- Realizarea planului de producţie la volumul şi calitatea necesară;

Contact: 0740.307.011

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.