Angajam Specialist Reparatii Hidraulice- Utilaje grele de constructii

Descriere

Descrierea postului:

-Execută lucrările de întreţinere a utilajelor grele -Vola, Excavator, Buldozer, Draglina, Camioane, etc;
- Execută lucrările necesare la reviziile tehnice programate;
- Participă la diagnosticarea defecţiunilor si realizeaza reparatiile necesare tuturor utilajelor ;
- Intervine la nevoie cu masina de interventii pe santierele societatii;
- Completeaza zilnic foaia de lucru (devize reparatii) cu toate datele necesare si o preda sefului de atelier;
- Mentine starea tehnica buna a sculelor/aparatelor din dotare;
- Execută şi alte sarcini conform specificului locului de muncă solicitate de şeful direct sau de conducerea companiei;

CERINTE:

Experienta obligatorie de minim 3 ani;
Avantaj cunoștințe specifice: diagnoza, reparații electrice, mecanice, hidraulice, pneumatice;
Carnet de conducere categoria B;

PACHET OFERIT:

Salariu motivant;
Bonus: de performanta în funcție de rezultatele angajatului si a firmei;
Se asigura cazare, masina de serviciu , telefon si multe alte beneficii.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.