Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Angajam tehnician dentar - 3D PORTAL, Centru premium de sinterizare laser

3D PORTAL din Suceava, centru premium de sinterizare laser, este in căutarea unui Tehnician Dentar pentru productie digitala. Dacă vrei sa capeti experiență sau vrei sa o pui in valoare pe cea pe care o ai deja, noi te susținem!

Aptitudini:
• Atent la detalii si simț de răspundere dezvoltat;
• Ordonat, capacitate de organizare eficientă, abilități de prioritizare;
• Punctualitate, integritate, corectitudine, confidențialitate.

Vei avea următoarele responsabilități:
• Operare echipamente digitale si prelucrare structuri dentare
• Respectarea protocolului de lucru;
• Adaptare la programul de muncă din centru de producție digital;
• Perfecționare continuă validată prin acțiuni concrete și consecvente de instruire și dezvoltare profesională și personală.

Beneficii:
• Vei avea parte de respect;
• Pachet salarial motivant, corelat cu performanța;
• Program flexibil;
• Training si susținere continuă;

Descrierea companiei
Suntem un centru premium de sinterizare laser, dedicat productiei digitale de elemente dentare, dotat cu aparatură de ultimă generație.
Mai multe detalii la: www.3dportal.ro

Dacă profilul tău corespunde viziunii și cerințelor noastre, te invităm să aplici pentru oportunitatea de a deveni membru al echipei 3D PORTAL.

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.