Trimite

Angajam tehnician-electrician pentru montat standuri tigari

Descriere

Candidatul ideal
- Instaleaza si dezinstaleaza casete luminoase si alte echipamente de comunicare (rafturi usoare, etc) in cadrul magazinelor;
- Respecta specificatiile tehnice de instalare si normele SSM/SU;
- Efectueaza punerea in functiune, verificari ale functionalitatii, intretinere tehnica si curatare periodica pentru echipamentele instalate;
- Asigura activitati de merchandising pentru produsele expuse in echipamentele de comunicare;
- Respecta standardele de merchandising (planograma);
- Intocmeste rapoarte de activitate.

CERINTE:
- Studii tehnice in domeniul electric;
- Disponibil pentru lucru in sistem planificat cu rute zilnice;
- Permis de conducere categoria B de minim 2 ani;
- Seriozitate, responsabilitate si implicare;
- Bune abilitati de organizare a timpului de munca;
- Comunicativ si sociabil.

Descrierea jobului
OFERTA:
- Contract individual de munca incheiat pentru perioada nedeterminata;
- Program de lucru full time;
- Salariu fix, tichete de masa si bonusuri pentru excelenta in executie;
- Masina de serviciu si echipament de lucru profesional;
- Mediu de lucru placut si bine organizat;
- Training de specialitate;
- Oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica.

Descrierea companiei
In fiecare zi, oamenii aleg sa cumpere de pe rafturile magazinelor, produsele mercantizate de catre angajatii nostri. Reprezentam peste 50 clienti, 500 branduri si 4.500 produse ce sunt aranjate in cele peste 10.000 de magazine acoperite de catre FMCG la nivel national.
De 15 ani punem in aplicare planuri ambitioase si inovatoare in MERCHANDISING - domeniul in care ne desfasuram activitatea. Prin calitatea executiei, lucram pentru a crea cea mai buna experienta de vanzare pentru partenerii nostri.
Pentru cei peste 1.000 de merchandiseri, angajati ai companiei, oferim un mediu organizational care incurajeaza dezvoltarea profesionala si posibilitatea asumarii a noi roluri astfel incat odata cu cresterea responsabilitatii, fiecare angajat sa poata sa-si implineasca asteptarile financiare si profesionale.

Va informam ca prin aplicatia dumneavoastra transmisa pentru aceasta pozitie, indiferent de canalul de transmitere ales, va exprimati consimtamantul pentru prelucrarea datelor cu caracter personal prezente in CV-ul dumneavoastra si/sau transmise si prin alte forme de comunicare. De asemenea, va aducem la cunostinta ca in conformitate cu Legea 677/2001 privind prelucrarea datelor cu caracter personal, aveti dreptul de informare, dreptul de a accesa/de a actualiza datele cu caracter personal, dreptul de a va opune in orice moment la prelucrarea datelor cu caracter personal si de a solicita stergerea informatiilor dumneavoastra din bazele noastre de date.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Varsan

    Vezi toate anunturile