Trimite

Angajam Tehnician intretinere

Clarismart Consulting, companie de recrutare si selectie de personal, cauta pentru companie de productie, persoane pentru postul de Tehnician intretinere.

Descrierea postului:

- Intervine pentru rezolvarea defectiunilor tehnice la utilaje
- Asigura mentenanta preventiva a echipamentelor industriale din fabrica
- Este responsabil cu gestionarea pieselor de schimb a utilajelor.

Cerinte:

- Studii tehnice_liceu/ scoala profesionala
- Cunostinte in domeniul electricitatii industriale
- Cunostinte de mecanica si pneumatica

Beneficii:

- Salariu fix
- Bonus lunar
- Tichete de masa
- Transport asigurat
- Se lucreaza intr-un singur schimb

Persoanele interesate sunt rugate sa transmita un CV la adresa office@clarismart.ro sau pentru detalii la nr. de telefon 0730643789/ 0723186646.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.