Trimite

Angajare Operatori CNC in Sibiu

Descriere

Responsabilitati:

operare pe masini CNC: freze, strunguri in 3 si 5 axe.
comenzi numerice: Siemens, Heidenhain;
reglare masini-unelte;
masurare si validare piese prelucrate.
Cerinte:

foarte bune cunostinte de desen tehnic;
experienta in operare pe masini CNC: freze, strunguri;
experienta in lucrul in Siemens, Heidenhain sau alte programe similare;
bune cunostinte de masurare piese (subler, micrometru etc.);
atentie la detalii, bun simt si seriozitate in toate activitatile.
Program de lucru: 3 schimburi.

Beneficii:

salariu corect, adaptat nivelului de responsabilitate si experientei;
tichete de masa, 15 ron/zi;
decontarea abonamentului la transportul in comun in Sibiu;
prime lunare;
asigurare medicala privata care acopera servicii medicale atat din domeniul privat, cat si public;
prime si bonusuri lunare.

Contact: sau 0741170489

*https://jobpartner.ro/politica-de-confidentialitate-2/

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.