Trimite

Asistent Mecanic

Compania fondată în anul 1994, cu domeniul activitate tipografie, caută o persoană pentru postul de Asistent Mecanic.

Cerințe:

– studii medii;

– atenție la detalii;

– experiența în domeniu nu este obligatorie, însă constituie un avantaj.

Responsabilități:

– pregătirea în avans a materiei prime, a sculelor și consumabilelor pentru fiecare comandă;

– realizarea activității de mentenanță a echipamentelor;

– verificarea în permanență a calității lucrărilor pe tot parcursul tehnologic;

– alte activități specifice.

Avantaje:

– transport asigurat;

– salariu atractiv;

– program de lucru: 07:00 – 15:30;

– posibilități de promovare;

– mediu de lucru plăcut.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Ana HR

    Vezi toate anunturile