Cautam coleg pentru departamentul Tehnician Service - Bucuresti

Descriere

Candidatul ideal
Cautam candidati care sa detina: Studii profesionale sau liceale pentru postul de Asistent Tehnician Service.
Se asigura pregatire teoretica si practica.
Abilitatile tehnice reprezinta un avantaj! Abilitati de rezolvare a problemelor, de a lucra singur si in echipa.
Permis de conducere categoria B.
Persoana dinamica, deschisa la invatare, dezvoltare si performanta.
Flexibilitate, bune abilitati de comunicare.
Capacitate mare de a se integra si de a lucra intr-un sistem serios bazat pe calitate.
Capacitatea de a intelege documentatii tehnice. Disponibilitate pentru deplasare in afara localitatii de resedinta (4-5 deplasari anual) si pentru program flexibil.
Corectitudine, angajament, responsabilitate si determinare in atingerea obiecivelor profesionale

Descrierea jobului
Responsabilitati: Instalare, service si reparatii pentru echipamente, utilaje si accesorii HoReCa.
Efectuarea si consemnarea operatiunilor efectuate la clienti.
Intocmirea fiselor de reparatie interne.
Administrarea necesarului propriu de piese de schimb, gestiunea corecta a acestora.
Pregatire/testare echipamente inainte de livrare.
Localizarea posturilor : Bucuresti. Aria activitatilor: nationala.

Program de lucru: L - V 9:00 - 17:00 / pauza de masa.
Salariu: 2.500 Lei Net.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.