Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Compania DUCODAN isi mareste echipa!

Descriere

Angajam mecanic auto si electrician auto.
Ce dorim de la tine?
• Studii medii
• Calificare in domeniu – atestat mecanic, electrician
• Permis Auto – categoria B
• Minimum 2 ani experienta anterioara pe un post similar
• Serios si punctual

Ce oferim?
• Pachet salarial atractiv plus bonuri de masa
• Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
• Mediu de lucru plăcut și competitiv, alături de colegi tineri și dinamici

Descrierea postului
• Executarea lucrarilor conform comenzilor
• efectueaza interventii uzuale pe diferite marci de automobile: diagnosticare defect, schimb lichide, schimb placute de frana, discuri de frana, schimb ambreiaj, schimb distributie etc
• Furnizeaza servicii de intretinere, diagnosticare, interventie si reparare din punct de vedere electric, a autovehiculelor din dotare
• Efectuarea controlului final si semnarea devizului de reparatie la terminarea ciclului de reparatie pentru a se asigura de calitatea lucrarilor

Daca indeplinesti conditile noastre si vrei sa faci parte dintr-un colectiv profesionist si sa lucrezi intr-un mediu placut, te invitam sa ne trimiti CV-ul tau la adresa de e-mail: sau nr. tel. 0744619192
Te asteptam sa fii colegul nostru!

Adauga CV

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.