Trimite

Controlor tehnic de calitate- imbinari mecanice

Descriere

CERINTE:

- DESEN TEHNIC ((bun cunoscator al notatiilor standard din desenul tehnic, respectiv al conditiilor tehnice de calitate) – cerinta obligatorie,
- Absolvent studii tehnice,
- Experiente relevanta ca lacatus mecanic, sudor sau pe un post similar,
- Experienta in domeniul confectiilor metalice minim 3 ani;
- Experienta ralavanta pe un post similar.

RESPONSABILITATI:

- Consultarea desenelor de executie – piese si subansamble masini si utilaje.
- Urmareste/valideaza calitatea produselor, prin efectuarea de verificari/masuratori;

BENEFICII :

- Salariu negociat in functie de experienta,
- Bonuri de masa de 15 lei,
- Prime anuale,
- Program de lucru 5 zile/ 8 ore, la 2 schimburi,
- Incadrarea intr-o firma stabila si serioasa.

DESCRIERE FIRMA :
Firma ce activeaza de peste 10 ani in domeniul confectiilor metalice profilata pe producerea de piese si subansamble pentru masini si utilaje grele.

Tipul jobului: Cu norma intreaga

Salariu: de la 1.600,00RON pana la 2.200,00RON /luna

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Carmen Matache

    Vezi toate anunturile