Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Electrician auto

Suntem un grup important de firme ce activeaza in domeniul constructiilor industriale si civile.

Dorim sa angajam electrician auto/utilaje grele cu posibilitate de relocare in ORADEA sau ARAD!
Oferim CAZARE!

Responsabilitatile postului:
- Furnizeaza servicii de intretinere, diagnosticare, interventie si reparare din punct de vedere electric, a echipamentelor si instalatiilor din dotare;
- Asigura mentenanta preventiva a utilajelor si echipamentelor;
- Supravegheaza si asigura functionariea echipamentelor;
- Urmareste si mentine constant starea functionala a utilajelor;
- Intervine in timp util si asigura calitatea necesara bunei functionari a utilajelor;
- Executa alte sarcini conform specificului locului de munca solicitate de seful direct sau de conducerea societatii.

Cerinte necesare ocuparii postului:
- Experienta pe un post similar;
- Seriozitate si punctualitate.

Oferim:
- Salarizare atractiva;
- Contract de munca pe perioada nedeterminata;
- Cazare si transport asigurat;
- Multe alte beneficii oferite de catre companie;
- Loc de munca sigur intr-o companie in continua dezvoltare.

Daca prezinta interes pentru dvs. acest post vacant, ne puteti trimite un CV la adresa de e-mail: resurseumane90(A rond)gmail.com sau ne puteti contacta la numarul: 0747.559.043 pentru detalii.
Doar candidatii selectati pentru interviu vor fi contactati.

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Human Resources

    Vezi toate anunturile