Trimite

Acest anunt nu mai este activ pe site!

Electrician Mentenanta si Intretinere in Blaj

Descriere

CANDIDATUL IDEAL

- Studii medii de specialitate si certificare ANRE
- Capacitate de lucru in echipa;
- Bune abilitati de comunicare;
- Initiativa, implicare in activitatea curenta si rezolvarea de probleme;
- Orientare spre rezultate.

RESPONSABILITATI:

- Lucrari de intretinere si reparatii a instalatiilor electrice;
- Intrerupe tensiunea si separa instalatia sau partea de instalatie, dupa caz, la care urmeaza sa lucreze;
- Identifica instalatia sau partea din instalatie in care urmeaza a se lucra;
- Verifica lipsa tensiunii si legarea imediata a instalatiei sau a partii de instalatie la pamant si in scurtcircuit,
- Delimiteaza corespunzator conform zona de lucru;
- Verifica integritatea izolatiei, ingradirilor, starea carcaselor;

BENEFICII:

- Contract de munca cu perioada nedeterminata;
- Salariu: 2500 Lei net (in mana);
- Program: L - V
- Tichete de masa - 15 Lei / tichet;
- Laptop si telefon de serviciu;
- Decont carburant - 100 Lei;
- Mediu de lucru placut in cadrul unuia dintre cei mai mari furnizori de servicii logistice si de transport din Blaj.

Anunturi recomandate

Mesaj Telefon
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.