Trimite

Electromecanic

Pentru o companie care produce cartoane, zona Torontalului, cautam un electromecanic cu experienta de cel putin doi ani.

Cerinte:

- sudii medii tehnice de specialitate (electric, electromecanic, electrotehnic);
- cunostinte tehnice: automatizari industriale, pneumatica si electropneumatica - reprezinta un avantaj;
- atentie, organizare, flexibilitate, munca in echipa.

Responsabilitati:

- executa lucrari de reparatie la masini electrice;
- verifica ungerea rulmentilor, lagarelor (planului de grasare de la utilaje);
- controleaza regimul de functionare a masinilor electrice , vibratii, regim tehnic;
- intretine si repara sistemele de ventilatie ale echipamentelor electrice;
- executa diverse lucrari de natura mecanica pentru echipamentele electrice (repara dulapuri electrice, doze cutii de legatura, sisteme de blocare, retele de impamantare).

Beneficii:

- pachet salarial foarte atractiv: salariu + multiple beneficii extrasalariale ( bonus pentru performanta, prima de Craciun, prima de Pasti, spor de vechime, prima de recomandare);
- asigurare medicala privata dupa perioada de proba;
- ore suplimentare dublu plătite;
- tichete de masa;
- transport gratuit;
- transparenta si claritate in ceea ce priveste posibilitatea de promovare;
- un loc de munca sigur si posibilitatea de a creste si promova.

Programul de lucru este in trei schimburi, weekend-ul este liber.

Pentru mai multe informatii, va rugam sa ne contactati la numarul de telefon 0729600719.

Anunturi recomandate

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Daniela - Manpower

    Vezi toate anunturile