Trimite

Electronist - electrician, tehnician

Descriere

Tip job: Full time

Nivel cariera: fara studii superioare - experienta in instalare sisteme de securitate si curenti slabi constituie avantaj

Candidatul ideal

- Absolvent studii medii/ superioare (cu profil tehnic, constituie un avantaj),
- Cunostinte IT&C (retelistica, transfer date, cablare structurata)
- Experienta in cablarea, instalarea si punerea in functiune a sistemelor de securitate nu este obligatorie, dar poate constitui un avantaj,
- Curs in domeniul sistemelor de securitate constituie un avantaj,
- Limba engleza - nivel mediu,
- Fara antecedente penale,
- Apt pentru munca la inaltime, conditii de santier,
- Eficienta in indeplinirea sarcinilor de serviciu,
- Rezistenta la stres, rezolvare probleme, meticulozitate, atentie la detalii, abilitati de comunicare, capacitate organizare.
Descrierea jobului

- Cablarea, instalarea si punerea in functiune a sistemelor de supraveghere video, de alarmare la efractie, control acces etc.
- Intretinerea sistemelor de securitate
- Desfasurarea activitatii in conditii de securitate, in conformitate cu politica societatii, legislatia si normele de securitate in munca specifice locului de munca.

Beneficii:
- Salariu in functie de nivelul de cunostinte, implicare, performanta si rezolvare
- Dezvoltare profesionala intr-un mediu tanar, competitiv

Oferta: se va negocia in urma interviului.

Compania este autorizata in instalarea sistemelor de securitate si ofera solutii profesionale atat in domeniul sistemelor de securitate cat si al automatizarilor.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.