Trimite

FineStore angajeaza Stivuitorist/Manipulant marfa

Descriere

Cerinte:

Experienţă pe un post similar;
Atestat ISCIR - autorizaţie de stivuitorist (pentru stivuitorist)
Absolvent de studii medii / personal calificat;
Persoană dinamică și responsabilă.

Responsabilitati:
-pregatirea comenzilor pentru clienti;
- Incarca, descarca si manipuleaza marfurile din depozit, ori de cate ori este necesar
- participa la incarcarea masinilor de distributie/clienti;
- descarcarea marfurilor de la furnizori, clienti sau retururi;
- efectueaza asezarea marfurilor in depozit pe sortimente conform indicatiilor primite de la gestionari si/sau superiorii ierarhici;
-etichetare produse;
-efectuarea comenzilor conform instrucţiunilor primite;
-utilizarea echipamentelor în mod corespunzător;
-respectarea procedurilor operaţionale la nivel de depozit
Salariul incepe de la 2200 lei NET(manipulant)si de la 2400net (stivuitorist).

Te asteptam in echipa FineStore!

Puteti suna la tel :0768.062.051

Sediul pe Str.Horia Closca si Crisan nr 7 Otopeni Ilfov

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.