Trimite

Firma KastorBuckets angajeaza Inginer Proiectant

Descriere

Firma KastorBuckets angajeaza INGINER PROIECTANT
Cerinte:
o Studii universitare de specialitate (TCM sau Inginerie mecanica); Autovehicule rutiere
o Experienta in domeniul constructiilor metalice constituie un avantaj dar nu este un criteriu obligatoriu, se ofera scolarizare la locul de munca;
o Cunostinte de baza de utilizare a programelor de proiectare (Inventor Autocad);
o Bune cunostinte de desen tehnic, citire si interpretare;
o Cunostinte pachet Office;
o Fire deschisa, comunicativa, dinamica, cu simt ingineresc dezvoltat;
o Persoana automotivata, loiala, bine organizata, atenta la detalii;
o Abilitati foarte bune de lucru atat individual cat si in echipa.
Descrierea postului:
o Proiecteaza produse/componente functionale si fiabile (Concept, 3D, 2D) bazat pe specificatiile proiectului, cerintele clientului, normele interne de proiectare, norme generale de proiectare mecanica, utilizand solutii tehnice adecvate, tinand cont de posibilitatile tehnice de executie si costuri optime. (Cupe de excavare)
o Foloseste schitele tehnice pentru a redacta si interpreta documentatia tehnica de realizare a produselor.
o Coordoneaza si verifica activitatea si procesul de productie

Se ofera :

o Salariu atractiv si negociabil;
o Prime de sarbatori;
o Bonusare in functie de activitatea prestata
o Decontarea transportului pentru angajatii din afara orasului Brasov
o Asigurare medicala Medlife
o Telefon de serviciu si alte beneficii;
o Program de lucru intr-un singur schimb: L-V 8:00 - 16:30 ( pauza de masa 30 min, 12:00 )
o 1 Masa calda pe zi
o Dezvoltare profesionala intr-un mediu competitiv.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    vanzari

    Vezi toate anunturile