Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Instalatori CJ

Infomunca recrutează instalatori pentru unul din clienții săi din Cluj-Napoca.
Se caută:
- instalator centrale termice
- instalator încâlzire centrală și gaze
- instalator rețele termice și sanitare
- instalator rețele de distribuție

Atribuții;
- execută toate tipurile de lucrări de instalaţii, izolaţii termice, reţele de distribuţie şi alte lucrări de instalaţii specifice unității în centralele termice, punctele termice, reţelele termice, subsoluri tehnice, instalaţii interioare la asociaţiile de locatari/proprietari, precum şi alte lucrări specifice meseriei.

Pachet salarial:
- salariu negociabil
- bonuri de masă
- zile libere pt. evenimente în familie
- primă de vacanță
- bonusuri de performanță
- se ofera liber pt orele suplimentare efectuate (+ bonuri de masă)
- sărbători legale plătite (100%)
+ alte bonusuri

Cerinte
- abilitatea de a lucra în echipă
- calificare/școala profesională
- lucru la înalțime/subsol
- experiență
- serioziatate
- carnet de șofer
Program: L-V 07:00 - 15:00

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Roxana Faur

    Vezi toate anunturile