Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Lacatus mecanic / Instalator - Chitila

Descriere

Candidatul ideal

- studii medii/scoala profesionala/curs calificare;
- experienta de lucru in domeniul industrial;
- detinerea unei autorizatii de fochist de joasa presiune, constituie un avantaj (pentru postul de instalator);
- disponibilitate pentru activitate in 3 schimburi;
- promptitudine in rezolvarea situatiilor.
Descrierea jobului

Responsabilitati Electrician:
- activitate in cadrul departamentului Mentenanta, intretinere utilaje de produse de panificatie.

Responsabilitati Instalator:
- executa lucrari in domeniul instalatiilor termice , sanitare, aer comprimat, apa
- supravegheaza cazane abur joasa presiune centrale termice
- executa si alte sarcini trasate de catre conducatorul locului de munca

Beneficii:
- tichete de masa (20 lei);
- bonus lunar;
- decontare transport;
- alte beneficii conform politicii salariale, pe baza criteriilor de aplicare.

Adauga CV

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.