Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Sef de schimb - productie subansamble metalice

Descriere

Cerințe:

-Absolventi de studii medii/superioare (studii tehnice)
-Experienta in productia de subansamble metalice
-Experienta de min. 2 ani in coordonarea personalului de productie
-Persoane serioase, responsabile, analitice
-Persoane dispuse sa lucreze in 2 schimburi (06.00-14.00; 14.00-22.00).

Responsabilități:​

-Planificarea activitatilor de productie, in functie de planul de
productie
-Organizarea si controlarea activitatilor de mentinere si dezvoltare a capacitatilor de productie
-Responsabil de eficiența totala a echipamentelor si operatorilor
-Este implicat permanent in imbunatatirea continua a proceselor
-Asigura o comunicare eficienta intre departamentul productie si restul departamentelor
-Investigheaza problemele care apar in producție, în scopul rezolvarii acestora si urmarind diminuarea intarzierilor de fabricatie
-Colaboreaza cu departamentul de calitate, asigurand calitatea produselor in conformitate cu standardele de calitate ale clientilor.

Ce oferim:

-Salariu motivant, corelat cu experienta dvs., conditii bune de lucru
-Decontarea transportului in comun, pentru persoanele care vin din zonele de langa Iasi
-Bonuri de masa 15 lei/bon
-Tichete cadou pentru Pasti, Craciun si alte evenimente speciale.

*Vor fi contactati pentru programare la interviu, doar cei care indeplinesc conditiile necesare. Va multumim!

ASAM este producator local de piese si subansamble pentru industria auto, agricola, feroviara.

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.