Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

loc de munca

Descriere

MANIPULANT
• Candidatul ideal este responsabil, comunicativ, cu spirit de echipa; dispune de urmatoarele calitati: seriozitate, punctualitate, implicare, conditie fizica buna

Descrierea jobului

• Ambalarea in mod corespunzator a coletelor
• Participarea la operatiuni de incarcare/descarcare a marfii
• Asezarea pe raft a produselor

Beneficii
• Salariu atractiv, minim 1800 lei, bonus de performanta.
• Mediu de lucru placut si civilizat (hala noua, incalzire iarna si climatizare vara)
• Hala este situata in Jilava
• Program: Luni - Vineri. Nu se lucreaza in week-end.

Jobul ideal te asteapta!

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Alexandru Antonel

    Vezi toate anunturile