Trimite

Lucrator Depozit Magazioner Mogosoaia

Descriere

Compania Eneria angajeaza:

MAGAZIONER in locatia din Mogosoaia

Program Luni - Vineri
08.00 - 17.00
Pauza de Masa 1h

RESPONSABILITATI

Descarca si receptioneaza marfa;
Urmareste iesirile din stoc si gestioneaza retururile;
Identifica piesele de schimb si uleiurile in sistemul informatic si in magazie;
Livreaza piese de schimb si uleiuri catre clienti, tehnicieni si puncte de lucru;
Mentine stocul in ordine si asigura curatenia in magazia de piese;
Realizeaza inventarul.

CERINTE

Studii medii finalizate;
Autorizatia ISCIR de motostivuitorist constituie un avantaj;
Experienta anterioara, de preferat intr-o magazie de piese de schimb pentru utilaje de constructii;
Cunostinte tehnice generale in domeniul auto sau al utilajelor de constructii;
Cunostinte medii de operare PC (Word, Excel);
Cunostinte minime de limba engleza;
Permis de conducere categoria B.

PROFIL CANDIDAT

Responsabilitate, atentie la detalii;
Seriozitate, dinamism, spirit de echipa;
Buna capacitate organizatorica.

Ce iti oferim?

Șansa de a lucra într-o echipă de profesioniști, alături de care vei crește.
Pachet salarial motivant, bonusuri de performanță, prime de fidelitate în funcție de vechime, acces la o gama variată de formări.
Masa de pranz asigurata in cadrul cantinei.
Beneficii diverse, de la pachete de asigurări, până la zile de concediu în funcție de vechime.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Daniel Vioreanu

    Vezi toate anunturile