Trimite

Manipulant marfuri

Descriere

Cerinte:
-Studii medii
-Experienta ca manipulator constituie avantaj
-Disponibilitate de lucru in 4 schimburi
-fara cazier

Beneficii:
-Salariu de baza in valoare de 2640 lei Brut + tichete de masa de 15 lei/zi la care se mai adauga:
-Spor de noapte 25%
- ore suplimentare platite 100%
- bonus pentru 4 schimburi de 4% din salariu brut +200 lei brut
-Bonus de productie in valoare de 366 lei brut
-Al 13-lea salariu
- abonament sala de fitness

Responsabilitati:
Depozitarea pieselor/materialelor
Evacuarea de piese/materialelor

Info: 0729800778

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Tibu Marian

    Vezi toate anunturile