Trimite

Mecanic auto

Clientul nostru este un important service autorizat cu sediul in Oradea, ce ofera o intreaga gama de servicii (consiliere, vanzare, etc.,) fiind unic distribuitor autorizat al marcilor Fiat, Alfa Romeo si Fiat Professional din judetul Bihor.

Responsabilitatile postului:
- Realizarea lucrarilor mecanice la autovehicule, conform comenzilor de atelier;
- Pregatirea autoturismelor conform termenului si la calitatea strandardelor companiei;
- Aplicarea tratamentelor speciale (dupa caz);
- Pregatirea necesarului de piese, util executarii lucrarilor;
- Ridicarea pieselelor si a materialelor, de la magazia piese de schimb, in functie de cerintele comenzii de lucru;
- Inscrierea pe comanda de atelier a tuturor lucrarilor suplimentare si necesare, constatate ulterior sau executate;
- Verificarea prin inspectie finala cu dispozitive, echipamente si tehnologii specifice conformitatea activitatilor executate si inregistrarea rezultatelor.

Cerinte necesare ocuparii postului:
- Studii de calificare in domeniu;
- Experienta de minim 2 ani pe un post similar;
- Cunostinte de Limba Engleza;
- Permis cat. B.

Aptitudini necesare ocuparii postului:
- Eficienta;
- Organizare;
- Seriozitate.

Se ofera:
- Salar negociabil, in functie de experienta;
- Conditii de munca foarte bune;
- Program de lucru: Luni-Vineri, 08.00 – 17.00 (o ora pauza de masa);
Posibilitatea de a urma cursuri de specializare oferite de producatorii: Toyota, Fiat, Jeep, Kia si Bosch;
- Echipament de lucru, scule si dizpozitive.

Contact de luni pana vineri, intre orele 08.00 si 16.00 la telefon 0728.572.880 sau e-mail:
cv(A rond)publiceuroconsulting.ro
Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.