Trimite

Mecanic Biciclete, Bucuresti, Sector 4

Cautam un nou coleg si prieten de biciclit pentru atelierul si magazinul nostru Bike Geek din Soseaua Oltenitei, nr 140 (Sectorul 4).

Esti exact ceea ce cautam daca:

Esti cislist si bicicleta ta a fost mereu intretinuta cu multa grija
Esti o fire sociabila si comunicativa si stii cum sa te porti cu clientii
Esti o fire migaloasa, iti place sa repairi, sa surubaresti si sa rezolvi tot felul de probleme mecanice complexe

Pentru inceput, principalele tale responsabilitati vor fi:

Revizia bicicletelor si efectuarea reparatiilor uzuale. Pe masura ce acumulezi experienta, complexitatea reparatiilor va creste.

Asistenta clientilor in zona de show-room (consultata si vanzare de biciclete si de accesorii).

Detalii:

Jobul este full time: de Luni pana Vineri 12:00-20:00 si Sambata 10:00-15:00. Zilele de sambata se executa prin rocada o data pe luna.
Prin natura lui jobul este fluctuant: cu varf de activitate in timpul verii si ierni mai linistite.
Incepem cu 3 luna de proba ca sa descoperim ca ne simpatizam reciproc.
Oferim salariu de baza plus bonus in functie de activitate.

Contacteaza-ne:

sau 0731.88.59.66

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.