Mecanic intretinere/reparatii si electrician auto si utilaje de constructii

Societate de constructii angajeaza mecanic si electrician cu experienta in domeniul reparatii si intretinere autobasculante si utilaje de constructii. Permis de conducere cat. B - prezinta avantaj.

Cerinte:

Cunostinte solide si experienta in domeniu mecanica, electrica;

Experienta relevanta in operatiuni de mecanica auto pe mai multe tipuri de masini si utilaje de constructii;

Disponibilitate la deplasari pentru interventii la masinile aflate pe santier, cu masina de interventii;

Permis de conducere cat. B - prezinta avantaj.

Responsabilitati:

Executarea lucrarilor de mecanica conform comenzilor de atelier;

Respectarea tehnologiei reparatiilor si a conditiilor de calitate;

Completarea comenzii de reparatie conform operatiilor efectuate la autovehiculul/utilajul aflat in reparatie si semnarea documentelor la finalizarea lor;

Completarea cererilor de aprovizionare cu piesele de schimb si consumabile conform necesarului rezultat din comanda de reparatie;

Efectuarea controlului final la terminarea ciclului de reparatie pentru a se asigura de calitatea lucrarilor;

Beneficii:

Salariu motivant;

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.