Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Operator CNC

Descriere

Fabrică din Bacău angajează operatori C.N.C
Minim școală profesională ;
Cunostinte despre prelucrarile prin achiere (frezare, strunjire)
Bune cunostiinte tehnice , desen tehnic
Capacitatea de a lucra independent

Responsabilitati
Operarea masinilor CNC –freze
Utilizarea masinilor C.N.C in parametri optimi de functionare
Urmarirea pasilor de productie, respectiv a programului pentru piesele ce urmeaza a fi prelucrate;
Prelucrarea pieselor mecanice conform desenelor tehnice.
Utilizarea dispozitivelor de masura pentru controlarea pieselor finite
Păstrarea curateniei la locul de muncă.

Beneficii:
Salariu motivant (în functie de experientă / performanțe)
Contract pe perioada nedeterminată
Se asigură transport la sediul firmei
Program de lucru 7-15.30 de luni-vineri
(nu se lucrează schimbul II , nici sambata și duminica)
Relatii la 0234.535.610 , 0720977394

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    EchipaCim

    Vezi toate anunturile