Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Operator CNC

Descriere

• Pentru clientul nostru cautam OPERATOR CNC

RESPONSABILITATI :

 Rulează programul CNC pe maşina cu comandă numerica conform instrucţiunilor de operare;
 Masoară şi verifică piesele folosind instrumentele de măsură, conform cerinţelor tehnice;
 Identifică probleme tehnice referitoare la funcţionarea/operarea maşinii CNC.

CANDIDATUL IDEAL:

 Absolvent de liceu sau şcoală profesională;
 Cunostintele de operare masini cu comanda numerica constituie avantaj
 Cunostinte desen tehnic;
 Cunostinte despre scule, dispozitive si verificatoare.

OFERTA:

 salariu intre lei net in functie de experienta
 sansa de a lucra intr-o companie dinamica
 Se asigura transport

 Informatii la tel. , sau la sediul nostru din Sibiu, Str. Rennes nr.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Ana-Maria

    Vezi toate anunturile