Trimite

Operatori CNC(cu sau fara experienta)

Companie multinationala producatoare de confectii metalice din Parcul Industrial Prejmer
Angajam operatori cnc (cu sau fara experienta)

Cerinte
- Absolvent Liceu/Scoala Profesionala;
- Cunostinte de desen tehnic;
- Cunostinte despre instrumente de masurare.

Responsabilitati
- Ruleaza programul CNC pe masina cu comanda numerica conform instructiunilor de operare si cu specificatiile tehnice;
- Masoara si verifica piesele folosind instrumentele de masura, conform cerintelor si specificatiilor tehnice;
- Anunta imediat Seful de echipa sau Coordonatorul de Productie cand identifica probleme tehnice referitoare la functionarea/ operarea masinii CNC;
- Se asigura ca toate produsele executate in proces indeplinesc conditiile de calitate si specificatiile tehnice;
- Verifica periodic starea sculelor, dispozitivelor si verificatoarelor folosite, le pregateste pentru prelucrare.

Beneficii
- salariu atractiv
- bonuri de masa
- bonusuri de performanta
- transport asigurat
- mediu de lucru dinamic, cu posibilitati de avansare

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la numarul de telefon: 0731121041 sau pe adresa de email:

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.