Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Orizont Jobs este in cautare de asistent sef de santier pentru un santier naval din Tulcea

Descriere

Cerinte:
Experienta anterioara in acest sector (de preferat, dar nu esentiala)
Absolvent inginerie navala / inginerie mecanica / management sau institut tehnic
Cunostinte de desen tehnic (Preferabil cu experienta practica)
Buna cunoastere a limbii engleze si, de preferinta, a limbii italiene
Buna cunoastere a programelor de desen tehnic(ArhiCAD,AutoCAD)
Bunavointa, spirit de echipa, adaptare si flexibilitate
Disponibilitate pentru deplasari scurte
Permis auto (cat. B)

Responsabilitati:
Asistarea sefului de santier in toate demersurile zilnice – adminsitrative si de productie
Relatia administrativa cu contractorul
Raportare periodica – SAL (stadiu avansare lucrari), etc

Beneficii:
Salar motivant
Pentru RELOCARE se asigura: cazare, 1 masa calda / zi lucratoare asigurata de santier
Contract de munca pe perioada nedeterminata – Full Time
Se oferta training la locul de munca

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Orizont Jobs

    Vezi toate anunturile