SIGEMO BUCURESTI angajeaza vulcanizator auto, salariu atractiv

Descriere

Descrierea postului
- montare, demontare anvelope
- vulcanizare anvelope la rece
- efectuarea unor activitati specifice cu demontarea / asamblarea rotilor si montarea rotii pe autovehicul;
- inlocuirea anvelopelor uzate si/sau in vederea adecvarii la sezon;
- echilibrarea rotilor

Cerinte
Nu necesita experienta.

Salariu atractiv!(bonusuri, beneficii)
- un loc de munca sigur, in una dintre cele mai mari companii de distributie anvelope si jante din tara
- motivare si sprijin prin salariu atractiv si cursuri de pregatire si perfectionare
- tichete de masa
- prime de sarbatori
- facilitati de cazare in apropierea locului de munca
- mediul de lucru placut
- sprijinul colegilor in atingerea tuturor obiectivelor
- bonusuri

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.