Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

SIGEMO BUCURESTI angajeaza vulcanizator auto, salariu 2000

Descriere

Sigemo Bucuresti, Sector 6, B-dul Timisoara, Nr. 111-115
Contact 736 - arata telefon - , Luni - Vineri: 8-18, Sambata: 9-14

Sigemo Service Roti Bucuresti angajeaza muncitor cu experienta pentru postul de vulcanizator auto sau fara experienta cu disponibilitate pentru efectuare pregatire in domeniu.

Se ofera:
- salariu negociat in functie de pregatire si cunostintele din domeniu
- un loc de munca sigur, in una dintre cele mai mari companii de distributie anvelope si jante din tara
- tichete de masa(200 lei)
- prime de sarbatori Paste, Craciun
- mediul de lucru placut, service dotat

Descrierea postului:
- montarea, demontarea anvelopelor
- vulcanizarea anvelopelor la rece
- efectuarea unor activitati specifice cu demontarea / asamblarea rotilor si montarea rotii pe autovehicul;
- inlocuirea anvelopelor uzate si/sau in vederea adecvarii la sezon;
- echilibrarea rotilor

Va asteptam cu drag!

Sigemo Impex SRL, companie care activeaza in domeniul auto de 20 ani, activitatea de bază este comertul cu anvelope şi jante auto pentru toată gama de autovehicule precum si montarea si intretinerea acestora in service-urile roti din Cluj, Alba Iulia, Sibiu, Deva, Bucuresti, Targu Mures si Brasov.

Adauga CV

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.