Trimite

STIUVUITORIST/ MANIPULANT MARFURI

Descriere

Responsabilitati

• manipuleaza produsele ambalate si asezate pe paleti cu liza manuala/ electrica in incinta depozitelor, sectiei de imbuteliere apa;
• infoliaza paletii conform normelor;
• aprovizioneaza cu materii prime sectia de imbuteliere apa, atunci cand este cazul;
• deserveste utilajul de productie pentru a asigura functionarea continua a acestuia pe toata durata turei sale;
• incarca si descarca mijloacele auto de materii prime, materiale, cu produsele finite, sau, avand grija a nu deteriora aceste produse in nici un fel;

Cerinte:

- Experienta anterioara ca Stivuitorist constituie avantaj
- Atestat ISCIR obligatoriu
- Studii minim 8 clase

Beneficii:

-bonuri de masa,
-transport asigurat

Vrei sa faci parte dintr-o echipa dinamica de profesionisti? Calipso este o companie cu 100% capital romanesc aflata in topul producatorilor romani de apa imbuteliata si sucuri carbonatate. Infiintata in anul 1991 si activand pe piata de profil din 2001, Calipso s.r.l. functioneaza dupa cele mai inalte standarde de calitate din industrie, fiind certificata ISO 9001, 22000 și IFS – International Food Standard

Anunturi recomandate

Mesaj Telefon
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.