Trimite

Sudor Mig-Mag

Descriere

CERINTE SPECIFICE POSTULUI:

* bune cunostinte de desen tehnic
* calificare in meseria de sudor-constituie avantaj
* minim 1 an experienta in sudura Mig-Mag
* atitudine pozitiva, spirit de echipa

RESPONSABILITATI:

* pregateste locul de munca, utilajele, sculele, masa de lucru, etc. astfel incat rezultatele muncii sa corespunda
cerintelor de calitate si performanta in munca
* efectueaza toate lucrarile cu respectarea cerintelor de calitate impuse prin procedura de lucru sau prin
instructiunile tehnologice
* preia documentatia si pachetele de lucru, de la seful de echipa/departement
* identifica detaliile tehnice si tehnologice ale procedeului de sudare/taiere
* urmareste respectarea parametrilor tehnologici prevazuti in procedurile de sudare/taiere, respectiv in desenele
tehnice
* executa operatia de sudura conform desenului

BENEFICII:

* salariu atractiv
* tichete de masa
* decontare transport
* asigurare medicala privata
* pensie privata decontata de companie
* bonusuri de performata

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.