Trimite

Sudor – productie industriala

Descriere

Ne marim echipa si cautam :
Responsabilitati :
- realizarea unor operatiuni de sudura in cadrul procesului de montaj:- sudarea si verificarea pieselor executate conform desenului de executie:- reglarea parametrilor de functionare a echipamentului de sudura;- asigurarea calitatii produselor realizate, conform planului:- stabilirea si monitorizarea parametrilor procesului de sudura.
Candidatul ideal:
• experienta pe un post similar minim 5 ani
• sudor autorizat/ Certificat de calificare sudor / Autorizare ISCIR constituie avantaj
• abilitatea de a citi un desen tehnic;
• acuitate vizuala;
• cunoasterea limbii franceze (reprezinta un atu)
• cunoasterea limbii engleze (reprezinta un atu).
• capacitatea de a lucra in echipa (colectiv interdisciplinar)
Oferim:
• apreciere competentelor
• salariu competitiv in concordanta cu experienta
• prime de performanta
• transport sau decontare carburant
• posibilitati de dezvoltare profesionala
• mediu de lucru placut

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.