Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Sudori CJ

Infomunca recrutează sudori pentru unul din clienții săi din Cluj-Napoca.
Se caută:
- sudor manual cu flacară de gaze
- sudor manual cu arc electric
- sudor
Atribuții:
- execută toate tipurile de lucrări de sudură sau decupare cu ajutorul surselor de căldură (gaz, arc electric, flacără oxiacetilenică sau alte procedee) prin tăiere, topire; asamblează piese metalice prin fuziune pentru instalaţiile din centralele termice, punctele termice, reţelele termice, subsoluri tehnice, instalaţii interioare la asociaţiile de locatari/proprietari, precum şi alte lucrări specifice meseriei.

Pachet salarial:
- salariu negociabil
- bonuri de masă
- zile libere pt. evenimente în familie
- primă de vacanță
- bonusuri de performanță
- se ofera liber pt orele suplimentare efectuate (+ bonuri de masă)
- sărbători legale plătite (100%)
+ alte bonusuri

Cerinte
- abilitatea de a lucra în echipă
- calificare/școala profesională
- lucru la înalțime/subsol
- experiență
- serioziatate
- carnet de șofer
Program: L-V 07:00 - 15:00

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Roxana Faur

    Vezi toate anunturile