Trimite

Tehnician Atelier Motoare Caterpillar

Compania ENERIA este in cautarea unui Tehnician Electromecanic pentru atelierul de reparatii din Mogosoaia.

RESPONSABILITĂŢI

Asigură reparația și întreținerea motoarelor Caterpillar și Perkins și a grupurilor electrogene Caterpillar și Olympian;
La cerere, asigură activități de service în afara teritoriului țării;
Întocmește rapoarte de intervenție după executarea fiecărei misiuni de lucru;
Studiază literatura de specialitate, îmbunătăţindu-şi permanent abilităţile profesionale;
Participă la inventarierea pieselor și a sculelor;
Păstreză o bună relaţie cu clientul.

CONDIȚII DE OCUPARE

Studii medii finalizate în domeniul electro-mecanic;
Cunoștințe și experiență în domeniul electro–mecanic de minim 2 ani;
Cunoștințe de operare PC (Word, Excel și programe specifice) ;
Cunoștințe medii de limbă engleză - domeniul tehnic;
Bună capacitate organizatorică;
Capacitate de lucru cu termene limită strânse;
Bună capacitate de comunicare;
Permis de conducere – categoria B.

PROFIL CANDIDAT

Seriozitate, dinamism, atenție la detalii;
Perseverență în îndeplinirea obiectivelor;
Spirit practic și organizat;
Disponibilitate pentru deplasări;
Disponibilitate pentru lucrul în echipă, dar capabil sa lucreze și singur.
Ce iti oferim?

Șansa de a lucra într-o echipă de profesioniști, alături de care vei crește
Pachet salarial motivant, bonusuri de performanță, prime de fidelitate în funcție de vechime, acces la o gama variată de formări
Beneficii diverse, de la pachete de asigurări, până la zile de concediu în funcție de vechime.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Daniel Vioreanu

    Vezi toate anunturile