Trimite

Tehnician, frigotehnist 2800LEI

Firma angajeaza urgent frigotehnisti cu experienta pentru montaj, service si intretinere camera frigorifice si echipamente
Horeca. CM. Salariu negociabil in functie de experienta. Detalii telefonic

Descrierea jobului
Tehnician / frigotehnist cu experienta in desfasurarea activitatii de montaj, intretinere si service echipamente din industria alimentara profesionala , cunostinte temeinice pentru intretinere instalatii frigorifice si a altor echipamente pe care societatea le comercializeaza.
Salariu atractiv, negociat in functie de experienta de lucru

Candidatul ideal:
-persoana responsabila , comunicativa
-experienta relevanta in domeniu
-permis conducere categoria B
-calificare in domeniu frigotehnist/electromecanic/electrician
-cunostinte in domeniul utilajelor de bucatarii, covrigarii , supermarketuri.

Mesaj Telefon
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.