Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

TERAPLAST angajează Stivuitorist

Cu o istorie de peste 120 de ani, Grupul TERAPLAST, cel mai mare producător de materiale pentru piața construcțiilor cu capital 100% românesc, își dezvoltă echipa .

Cerințe:

- Studii medii;
- Atestat ISCIR;
- Experiență într-o activitate similară constituie avantaj;
- Abilități de organizare, flexibilitate, dinamism.

Responsabilități:

- Incărcarea, descărcarea, manipularea și stivuirea mărfurilor;
- Primirea și amplasarea mărfii în cadrul depozitului;
- Întreținerea ordinii și a curățeniei.

Beneficii

- Venit competitiv (salariu negociabil+ prime + sporuri + bonusuri+ tichete de masă);
- Transport gratuit sau decontare combustibil;
- Dezvoltare profesională și posibilități reale de avansare;
- Stabilitate într-o companie românească.

Contactează-ne la 0752101595.

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.