Trimite

URGENT!!! Electromecanic Intretinere Utilaje

Companie multinationala din Parcul Industrial Prejmer angajeaza URGENT Electromecanic Intretinere Masini si Utilaje.

Profilul candidatului:

- calificare în domeniul electric si mecanic;
- minim 1 an experienţă în diagnosticare, întreţinere si reparatii maşini şi utilaje;
- disponibilitatea de a lucre in schimburi

Responsabilitati:

- verificarea, diagnosticarea, repararea, executarea sau modificarea precum și întreținerea mașinilor;
- efectuarea reviziilor periodice conform planurilor de întreținere;
- remediază şi înregistrează defecţiunile în programul de evidenţă a defectelor;
- propune şi implementează soluţii de îmbunătăţire în vederea reducerii numărului de defecţiuni şi a timpului de staţionare;
- instalare și punere în stare de funcționare a mașinilor și utilajelor electrice și hidraulice;
- efectuează reparațiile solicitate cât mai eficient, fără a bloca procesul de producție;
- răspunde prompt solicitărilor venite din partea șefului direct;
- participă activ la îmbunatațirea performanțelor echipei din care face parte;
- întocmește necesarul de piese de schimb, în vederea realizării reviziilor periodice, pe baza cărţii tehnice

Oferim:
- salariu atractiv
- tichete de masa
- bonus de performanta
- transport asigurat gratuit.

Pentru detalii sunati la numarul de telefon 0731121041.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.