Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

VOPSITOR / PREGĂTITOR AUTO TM

Infomunca recrutează pentru postul de vopsitor și pregătitor auto pentru un Atelier Auto din Timișoara.

Atribuții:
- Calcularea necesarului de materiale pentru realizarea lucrării
- Stabilirea lucrărilor de vopsire
- Depozitarea în siguranță a diluanților și a altor produse folosite în procesul de vopsire
- Menținerea zonei de lucru curate și ordonate
- Vopsirea/pregătirea integrală a autoturismelor și a părților de caroserie
- Executarea acestora în termenele normale și la calitatea standardelor companiei
- Identificarea și repararea defectelor pieselor necesare pentru vopsire/remedierea problemelor de caroserie
- Vopsirea mașinii, retuș polish după vopsire dacă este necesar, folosirea cabinei de vopsit;

Beneficii:

- Relocare și cazare gratuită pentru cei din alte localități (dacă au minim 2 ani experiență)
- Team building
+ alte bonusuri și beneficii pentru angajat și familie
- Voucher medical la o clinică privată
- Bonusuri de performanță
- Bonusuri de sărbători
- Tichete cadou pentru zile de naștere/ copii

Program de lucru L-V 08:00 -17:00 (pauza de masă - 45 de minute)
S – alternativ 09:00 - 13:00

Cerinte
Seriozitate
Orientare spre calitate și realizarea de performanță
Dexteritate, viteză de reacție
Spirit de observație
Abilități de comunicare excelentă

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Roxana Faur

    Vezi toate anunturile