Vei fi notificat de câte ori:
Sortează
Sortează
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri

Administratie Companii Nivel de studii: Calificat Tip job: Full time

  • Anunțuri

    Anunțuri pe pagină: 20 / 50

  • 9

    Director de magazin

    Obligatoriu cu experienta anterioara in magazine Mega Image, Shop&Go, sau in magazin alimentar pe pozitie similara. Pentru programare interviu si detalii, apelati numarul afisat.

  • 5

    Asistent vanzari echipamente fiscale si non fiscale

    Asistent vanzari echipamente fiscale si non fiscale . Salariul se renegociaza la fiecare 3 luni in primul an. Program lucru : luni - vineri : 09-17 . Sarbatorile legale sunt zile nelucratoare . Trebuie sa cunoasca produsele vandute si totodata sa instruiasca clientii in folosirea acestora . Sunt necesare cunostinte de operare PC pentru intocmirea documentelor si trimiterea acestora pe mail . Instruirea se va face la firma in perioada de proba de 30 zile. De asemenea obligatoriu fara inscrisuri in cazierul judiciar . Candidatul trebuie sa stie sa lucreze cu un calculator - configurat email , suita Microsoft Office . Responsabilitati : - raspunde la telefon si trimite emailuri cu facturi sau documente trimise de colegii din firma - instruire clienti in vederea folosirii echipamentelor achizitionate de acestia - intocmire documentatie fiscalizare si alte produse vandute - vi se explica cum se intocmesc in perioada de proba Avantaje dupa perioada de proba : -tichete de masa - 30lei/zi - vor fi evidentiate si pe statul de plata ; -prime de sarbatori - posibilitate decontare carburant sau transport

  • Angajăm în Brașov - Quality Technician Cost Calculation

    Cerințe: - Abilitate de a analiza și interpreta informații tehnice (desen tehnic, măsurători); - Bune abilități de comunicare; - Expereința în domeniul administrativ - constituie un avantaj; - Bune cunoștințe de operare PC (Microsoft Office - Excel, ERP); - Cunoștințe de limbă engleză mediu avansat; Responsabilități: - Realizarea controlului vizual și dimensional pentru reperele executate în fabrică; - Colectarea datelor și redactarea rapoartelor de calitate 8D; - Realizarea rapoartelor în ceea ce privesc rebuturile interne și externe; - Inspectarea produselor în conformitate cu standardele de calitate și siguranță; - Măsurarea timpilor de producție;

  • 7

    Responsabil departament curatenie pentru proiecte rezidentiale (Bucuresti si Ilfov)

    Descrierea Postului: Colegul nostru va fi responsabil de indeplinirea si supervizarea tuturor proceselor legate de curatenie. Responsabilitati: Managementul si supervizarea echipei de curatenie. Planificarea, organizarea si monitorizarea programelor de curatenie. Verificarea performantei si eficientei angajatilor. Stabilirea si mentinerea standardelor de curatenie. Gestionarea si rezolvarea problemelor si provocarilor operationale. Asigurarea conformitatii cu normele de sanatate si securitate. Supervizarea achizitiilor de echipamente si materiale de curatenie. Raportare regulata catre managementul. Cerinte: Experienta relevanta in domeniul curateniei si intretinerii, cu abilitati de coordonare a personalului; Cunostinte solide despre produsele, echipamentele si tehnicile de curatenie; Capacitatea de a lucra eficient sub presiune si de a gestiona multiple sarcini simultan; Atentie la detalii si orientare catre rezultate de calitate; Abilitati excelente de comunicare si relationare, atat cu angajatii, cat si cu clientii; Disponibilitate pentru deplasari in Bucuresti si Iflov; Certificari sau cursuri de specialitate in domeniul curateniei reprezinta un avantaj.

Categorii

Locuri de munca